ÇÖZÜMLERİMİZ

İşletmeye özel yeni nesil teknolojik çözümler, ileri seviye stratejik danışmanlıklar ekosistemi

360 Derece E-Ticaret yazılımları ve İleri Düzey Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde ticaret ağını genişletmek isteyen Yatırımcıların/Girişimcilerin yaptığı en kritik hata e-ticaretinin gereksinimlerini görmeden hazır bir platform edinip büyük beklentilere girmek oluyor. E-Ticaret platformlarında başarılı olabilmek için bir e-platform sahibi olmak, finansal gücünün çok büyük olması veya marka değerinin çok üst seviyede olması artık yeterli bir özellik değil.

E-Platformları oluştururken yatırımcının/girişimcinin kendisine sorması gereken en önemli sorular “Diğer rakiplerimden farklı olarak hangi cümleyi kuracağım? Müşterilerime ne tür bir inovasyon sağlayacağım? Hedef müşteri segmentimi ne kadar doğru tanıyorum? Ürünüm veya iş modelim hedef kitlem ile ne kadar örtüşecek? Sağlayacağım teknik özelliklerimin diğerlerinden farklı yönü ne olacak?” olmalıdır.

Eğer bu sorulara kendinizi kandırmadan cevap veremiyorsanız hiç başlamayın. Çünkü günün sonunda zaman, para ve motivasyon kaybı olasılığınız çok yüksek. Belki de çok iyi bir fikriniz veya ürünleriniz var ancak süreçte kullandığınız enstrümanlarınızı ve çözüm sağlayıcılarınızı doğru seçemediniz.

ZanhaGrup Digital Platforms konusunda kıdemli ekipleri ile işletmelere iş süreçlerine dair ileri boyut danışmanlık hizmeti sağlayan, Yazılımsal, Donanımsal ve Yönetimsel gereksinimlerine çözüm üreten bir ekosistemdir. E-Ticaret sistemleri üzerine 10 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan ZanhaGrup ekibi, süreçleriniz ile ilgili olarak size 360 derece çözüm sağlayan efektif çözüm noktasıdır.