ÇÖZÜMLERİMİZ

İşletmeye özel yeni nesil teknolojik çözümler, ileri seviye stratejik danışmanlıklar ekosistemi

Gelişmiş Ulusal Güvenlik ve İstihbarat Yazılımları

Dünyanın hızlı bir dijital dönüşüm yaşadığı çağımızda güvenlik ve istihbarat konuları hem bireysel hem de kurumsal anlamda çok daha fazla önem arz eder hale geldi. Ulusal güvenliği tehdit eden unsurların tespit edilmesi ve önlenmesi artık insan kontrolü ve çabaları ile başarılacak bir durum değildir. Öte yandan insanların kişisel açıdan da daha kaliteli ve güvenli bir yaşam sürdürebilmeleri için güvenlik unsurlarının çağın gerektirdiği şekilde dijitalleştirilip dizayn edilmesi kaçınılmaz bir durumdur.

Bu bağlamda ZanhaGrup Digital Platforms Ekosistemi şu konularda çağın gereksinimlerini %100 Türk Üretimi misyonuyla üretmeye ve ihracatını yapmaya devam etmektedir.

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonları (MOBESE) yazılımları ile suç ve suçluyla mücadele konusunda güvenlik güçlerine görüntü ve bilgi temini gerçekleştirilmektedir.  

Plaka Tanıma Sistemleri (PTS) yazılımları ile kayıp, çalıntı, şüpheli araç tespitlerinin sağlanması mümkün hale getirilmektedir. Öte yandan site otoparkı, köprü, otoyol, hastane, sınır kapısı, AVM gibi yerlere kurulan sistemler sayesinde ulusal güvenlik ve bireysel yaşam kalitesinin yükseltilmesi hedeflenmektedir.  

Görüntü ve Materyal Tanıma Sistem yazılımları ile yüz tanıması, bir nesnenin olması gerektiğinden farklı olma durumu (araç altına patlayıcı yerleştirilmiş mi kontrolü v.s.) gibi kontroller anlık olarak sağlanır hale getirilmektedir.  

Akıllı Trafik Sistem yazılımları ile karayolundan geçen araçları sayma, tünel olay algılama, otoyol olay algılama, köprü olay algılama konularında veri üreten ve gerektiğinde ilgili birimlere uyarı gönderen yapılar kurulmaktadır. Akıllı Güvenlik Sistem yazılımları ile raylı ulaşım güvenlik izleme, tesis çevre güvenlik izleme, radar entegre güvenlik izleme, riskli bölge gözetimi konularında veri üreten ve gerektiğinde ilgili birimlere uyarı gönderen yapılar kurulmaktadır.  

Akıllı Şehir sistem yazılımları ile şehirlerin özellikle güvenlik ile alakalı süreçlerini yöneten, kontrol altında tutan, analiz edilmesini sağlayan, gerektiğinde yeniden incelenmesini sağlayan kontrol mekanizmaları kurulmaktadır. Akıllı kavşak sistemleri ile trafiğin yoğunlaştığı kavşaklardaki ışık sinyalizasyonunda anlık değişiklikler ile trafiğin rahatlatılması gerçekleştirilmektedir.  

WMS sistemleri ile karayollarında bulunan ışıklı tabelalara belirlenmiş mesajların yazılması sağlanmaktadır.  

HotSpot sistemleri ile belirli lokasyonlara internet hizmetinin verilmesi, interneti kullanan kişilerin internet alışkanlıklarının ve loglarının tutulması, analiz edilmesi, CRM yapılması gerçekleştirilmektedir.  

VideoWall sistemleri ile özellikle belediye ve güvenlik birimlerince halkın anlık olarak izlenmesi, istenilen bölgeye zoom yapılabilmesi (500 metreden cep telefonu ekran verisinin okunması gibi) gerçekleştirilmektedir.  

Radar Tesbit Sistem yazılımları ile trafik kurallarına uymayan sürücülerin tesbit edilmesi (Anlık Hız Tesbit, Hız Koridoru, Işık İhlal, Şerit İhlal, Park İhlal, Ters yön, Emniyet Kemer kuralı v.s.) bölge Emniyet birimlerince tutanak ve ceza formlarının oluşturulması, Emniyet Genel Müdürlüğü sistemlerine (POLNET) aktarılması süreçleri gerçekleştirilmektedir. 

ZanhaGrup Digital Platforms konusunda kıdemli ekipleri ile Kamu Kurumlarının, Belediyelerin, Özel Sektörün iş süreçlerine dair ileri boyut danışmanlık hizmeti sağlayan, Yazılımsal, Donanımsal ve Yönetimsel gereksinimlerine çözüm üreten bir ekosistemdir.

Gelişmiş Güvenlik sistemleri üzerine 10 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan ZanhaGrup ekibi, süreçleriniz ile ilgili olarak size 360 derece çözüm sağlayan efektif çözüm noktasıdır.