ÇÖZÜMLERİMİZ

İşletmeye özel yeni nesil teknolojik çözümler, ileri seviye stratejik danışmanlıklar ekosistemi

İşletmeye özel Yazılımlar ve ileri düzey Danışmanlık Hizmetleri

Her iş dalı için geliştirilmiş bazı sektörel çözümler ve ERP sistemleri bulunmaktadır. Ancak bu sistemler zaman içerisinde standart bir kalıba oturduğundan, genelde müşterinin iş modeline göre dizayn edilmesinden ziyade müşterinin iş modelini kullandığı yazılıma göre dizayn etmesi gerekmektedir.

Oysa ki aynı işin yönetim politikaları ve pazarlama stratejileri, potansiyel müşteri segmentinin finansal, kültürel, demorgafik yapısına, bölgedeki Pazarın rekabet derecesine gibi birçok parametreye bağlı olarak değişmek zorundadır.

Ticaretin globalleştiği ve özellikle E-İhracat (Mikro İhracat) iş modelinin kendini daha belirgin göstermeye başladığı günümüzde farklı coğrafyalar ile ticaret yapabilme kabiliyeti, dinamik olabilme özelliği, maliyet kalemlerini minimum seviyede tutarak ticareti büyütebilme, hedef müşteri segmentini doğru analiz edebilmek ve anlamak, süreçlerden anlık haberdar olabilmek ve oluşan anlık veriler ışığında doğru kararlar verebilme yetisi artık çok daha fazla önem arz eder hale geliyor.

Öngörülmeyen seviyede müşteri sayılarında değişim, stokların bir anda bitmesi veya çok uzun zaman depolarda beklemesi, ani personel ihtiyacı veya zaman zaman personel fazlası oluşması, üretim süreçlerindeki sıkışıklık veya istihdam fazlası üretim gerçekleşmesi, zaman zaman ödemelerin veya tahsilatların aksaması, bazı materyal veya hizmetlerin sahip olma maliyetinin mantıksız seviyede yüksek olması, veri akışındaki gecikmeler veya hiç akmaması sebebiyle stratejik kararların üretilmesinde geç kalınması gibi durumlar yaşıyorsanız işletmeyi yönetmek için kullandığınız yazılımsal enstürümanlar veya işi yönetme modelinizde sorunlarınız var demektir.

ZanhaGrup Digital Platforms konusunda kıdemli ekipleri ile işletmelere iş süreçlerine dair ileri boyut danışmanlık hizmeti sağlayan, Yazılımsal, Donanımsal ve Yönetimsel gereksinimlerine çözüm üreten bir ekosistemdir. İşletmeye özel yazılım sistemleri üzerine 10 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan ZanhaGrup ekibi, süreçleriniz ile ilgili olarak size 360 derece çözüm sağlayan efektif çözüm noktasıdır.