HAKKIMIZDA

İşletmeye özel yeni nesil teknolojik çözümler, ileri seviye stratejik danışmanlıklar ekosistemi

ZanhaGrup Digital Platforms

ZanhaGrup Digital Platforms sadece yazılım üreten bir firma değildir, çözüm ürettiği iş kollarında aktif olarak görev almış, projelerin fikir olduğu günden hizmet üretmeye başladığı güne kadar ana ekipte yer alan kıdemli mühendisler ve danışmanlardan oluşan bir ekosistemdir.

Her İş ortağı için özel çalışmalar yapan ZanhaGrup Digital Platforms, bu sayede sektörel tecrübelerini iş ortağına aktarırken sabit bir kalıpta hareket etmeye zorlamaz. İş ortağının hedef kitlesini bölgesel, finansal ve demografik anlamda analiz edip oluşan veriye göre olabilecek en esnek ve en efektif yapıyı kurgulayan bir ekosistemdir.

ZanhaGrup Ekibi, çözüm ürettiği sektörlerin tüm iş süreçlerini geçmişte çok defa deneyimlediğinden ötürü sunduğu çözümler işi 360 derece kapsar. İş ortağı başka bir ürün veya danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymaz. Projenin devreye alınma/hizmet verme aşamalarında farklı maliyetler veya öngörülmemiş harcama kalemleri oluşmaz. ZanhaGrup Digital Platforms şu iş dallarında faaliyet gösteren müşterilerine özel yazılım çözümleri ve ileri seviye danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Vizyon

İş ortaklığı yaptığı müşterilerinin süreçlerini analiz ederek doğru çözümleri üretmek. Sorumluluğunu üstlendiği iş ortaklarına, rekabette doğru teknolojik mimarileri kurmasında, marka değerinin yükselmesinde katkı sağlamak. İş ortağının organik ve inorganik büyüme hedeflerine katkıda bulunurken minimum giderler ile süreçlerin dizayn edilmesini, doğru zamanda doğru girişimlerin planlanmasını ve gerçekleştirilmesini sağlamak adına stratejik danışmanlık yapmak. Süreçlerin insana ve insiyatife bağlı olmadan yürüyebilmesi adına kurgular oluşturmak, kusursuz ve konvansiyonel olmayan niş yapılar dizayn etmek.

Misyon

İş ortağına karşı sorumluluk bilinci ile hareket ederek, kendilerine çözüm ürettiği alanlarda mutlak başarıyı hedeflemek ve sağlamak. İş ortağının yatay ve dikey büyümesine katkı sağlarken ölçeklenebilir, sürdürülebilir, yönetilebilir, ileriye dönük ihtiyaçlarına ve stratejilerine cevap verebilir yapılar kurmak, efektif yönetim ve girişim stratejileri oluşturmak.