ÇÖZÜMLERİMİZ

İşletmeye özel yeni nesil teknolojik çözümler, ileri seviye stratejik danışmanlıklar ekosistemi

İleri düzey SEO ve SEM Danışmanlık Hizmetleri

Dijital platformlarda faaliyet gösteren firmaların üzerinde önemle durmaları gereken noktalardan birisi de SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Search Engine Marketing – Arama Motoru Pazarlaması) konularıdır.

İnsanlar almak istedikleri ürün, hizmet veya bilgiyi nereden alacaklarına karar vermiş olsalar dahi ulaşmak istedikleri platforma arama motorları üzerinden gitmeyi tercih etmektedirler.

Dolayısıyla arama motorlarındaki sorgulamalar sonucunda ilk sıralarda/sayfada çıkabilmek (SEO) veya doğru arama kelimelerine doğru reklamı verebilmek (SEM) hem pazarlama bütçe maliyetleri hem de işlem hacimleri, ciroları anlamında önem arz eden bir durumdur.

Arama sonuçlarında organik olarak ilk sayfalarda yer alabilmek daha çok teknik altyapı ve oluşturulacak içerik ile alakalı bir durumdur. Arama motorlarının oluşturduğu standartlara uygun teknik altyapı, benzersiz ve zengin içerikler platformun zaman içerisinde üst sıralara tırmanmasındaki en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Bunun yanısıra arama motorlarının platformda görmek istediği farklı özellikler ile de yapı desteklenerek Organik değerlerinin yükseltilmesi sağlanmalıdır.

SEM süreçleri ise doğru planlanmadığı takdirde işletmeye ciddi pazarlama bütçeleri kullandırtan, karşılığında ise zaten organik olarak alabileceği getiriyi sağlayan veya düşük ROI değerleri ile getiri sağlayan kritik bir pazarlama faaliyetidir. Bu yüzden SEM süreçleri çok doğru ve stratejik olarak kurgulanmalıdır.

ZanhaGrup Digital Platforms konusunda kıdemli ekipleri ile işletmelere iş süreçlerine dair ileri boyut danışmanlık hizmeti sağlayan, Yazılımsal, Donanımsal ve Yönetimsel gereksinimlerine çözüm üreten bir ekosistemdir. Dijital Pazarlama sistemleri üzerine 10 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan ZanhaGrup ekibi, süreçleriniz ile ilgili olarak size 360 derece çözüm sağlayan efektif çözüm noktasıdır.